Головна » Статті » Цікаві факти

Науковці навчились вирощувати томати та картоплю на одному кущі

Останнім часом з'явилась маса різноманітних нововведень, які дозволяють займатися ефективним садівництвом у невеликих приміщеннях. TomTato, однак, знаходиться у своїй власній лізі - це нова рослина, яка дозволяє збирати врожай і помідорів, і картоплі одночасно.

Розроблений компанією Thompson & Morgan у Великобританії, TomTato не є результатом генної інженерії. "Просто" у верхній частині рослини дозрівають помідори черрі, а у нижній - біла картопля, з'єднані одним стеблом.

 Слід зазначити, що можливість створення таких гібридів з'явилася у вчених вже давно, але смак отриманих помідорів залишав бажати кращого. За даними компанії, тепер у ягід TomTato рівень вмісту цукру вищий, ніж у звичайних томатів у супермаркеті, поряд з ідеальним рівнем кислотності, що робить їх найсмачнішими томатами. Картопля добре підходить для варіння, обсмажування та приготування пюре.

TomTato купується як доросла рослина, а не насіння, як зазвичай. Тривалість життя складає один вегетаційний період. Одна рослина може виробляти до 500 помідор і 2 кг картоплі.

 Thompson & Morgan стверджує, що це знаменує собою перший випадок, щеплених томата/картоплі, які були створені на комерційній основі.

Категорія: Цікаві факти | Додав: lora (17.10.2016)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
avatar