Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2015 – 2016

Прізвище учня

Клас       

Місце

Пилипенко Діана

9 - Б      

І 

Зікратий Дмитро

9 - А

        І         

Величко Таїсія

П - 1

І

Царюк Марина

Т- 1

І

Семченко Злата

Т - 1

I

Остренко Вікторія

ТЕ-2

ІІ

Молибога Артемій

8 - А

ІІ

Пилипченко Іван

8 - В

ІІ

Рибальченко Олександр

8 - В

ІІ

Свірська Катерина

ТЕ-2

ІІ

Холбоєв Захарій

8 - А

ІІІ

Ковбасенко Роман

ТЕ-2

ІІІ

 

Призери ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Прізвище учня

Клас      

Місце

Пилипченко Іван

8 - В      

ІІІ 

Зікратий Дмитро

9 - А

        ІІІ         

Величко Таїсія

П - 1

ІІІ

Семченко Злата

Т - 1

IІІ

 

Призери ІІ етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН

Прізвище учня

Клас     

Місце

Секція

Семченко Злата

Т-1  

І 

    Мікробіологія

Разношинська Євгенія

Т-1    

        І        

Медицина

Паллаг Андрій

9 - А

І

Зоологія

Костенко Денис

9 - Б

ІІ

Зоологія

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014 – 2015

Прізвище учня

Клас       

Місце

Величко Таїсія               

9 -А      

І 

Остренко Вікторія

ТЕ-2      

        І         

Зікратий Дмитро             

8 -А       

ІІ

Двіжона Богдан          

9 -Б

ІІ

Гриненко Віталій     

ТЕ-2      

II

Гончарук Аліна             

ТЕ-2      

ІІ

Маслюк Уляна               

П-1

ІІІ

Піпоян Ліліта       

ТЕ-2     

ІІІ

 

Призери ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Прізвище учня

Клас      

Місце

Братусь Олександр              

КС-2      

ІІ 

Діжона Богдан

9-Б

        ІІІ        

 

Призери ІІ етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН

Прізвище учня

Клас     

Місце

Секція

Безруков Валерій                 

9 - А     

І 

Медицина

Селиванов Данило

9 - А   

        ІІ        

Медицина

 

Призер ІІІ етапу конкурсу – захист науково – дослідницьких робіт МАН

Прізвище учня

Клас  

Місце

Секція

Свірська Катерина     

ТЕ-1      

ІІІ 

Мікробіологія

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  2013-2014

Прізвище учня

Клас       

Місце

Двіжона Богдан                 

8-Б      

І 

Кожин Максим                  

8-В      

        І         

Платухін Ілля                      

9-В      

І

Гриненко Віталій             

ТЕ-1      

І

Савицька Катерина          

9-Б      

II

Кроль Олександр             

П-2      

ІІ

Пилипчук Юлія                

ТЕ-2      

ІІ

Мілевський Артем           

ТЕ-1     

ІІІ

 

Призери ІІ етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН

Прізвище учня

Клас     

Місце

Секція

Двіжона Богдан                 

8-Б      

І 

Екологія тваринного світу

Макієнко Тетяна

9-Б     

        ІІІ        

Психологія

 

Призери ІІІ етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН

Прізвище учня

Клас     

Місце

Секція

Савицька Катерина                

9-Б      

ІІІ 

Психологія